O firmie

Nasza firma powstała w 2003 roku i od samego początku swojej działalności zajmuje się skupem złomu zarówno metali żelaznych, jak i kolorowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz stała współpraca z wiodącymi firmami z branży surowców wtórnych pozwoliły nam stać się sprawdzonym i konkurencyjnym partnerem w handlu.

Skupujemy złom od klientów detalicznych i hurtowych. Na terenie naszej firmy posiadamy m.in. elektroniczną wagę samochodową oraz sprzęt umożliwiający sprawny rozładunek towaru. Ponadto oferujemy możliwość cięcia i rozbiórki różnego rodzaju konstrukcji, kotłowni, instalacji czy maszyn.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny jeśli chodzi o skup metali kolorowych, takich jak: miedź, mosiądz, brąz, aluminium, stal nierdzewna, cyna, cynk.

W 2013 roku rozpoczęliśmy starania zmierzające do uruchomienia pierwszej w regionie stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji i w tym samym roku otrzymaliśmy pozytywnie zaopiniowaną przez Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska decyzję środowiskową. W czwartym kwartale 2014 roku nasza stacja demontażu została oddana do użytku.

Nasz skup samochodów obejmuje wszystkie marki i rodzaje, niezależnie od ich stanu technicznego. Wydajemy zaświadczenia potrzebne do ich wyrejestrowania. Prowadzimy również sprzedaż używanych części samochodowych.

Nasi klienci mogą liczyć na przejrzyste warunki współpracy, uczciwą klasyfikacje towaru oraz konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji przy większych dostawach.